Dragons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragons


 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 pravidla travianu

Goto down 
AutorSpráva
xjaney
Admin
xjaney


Počet príspevkov : 78
Age : 35
Registration date : 07.02.2008

pravidla travianu Empty
OdoslaťPredmet: pravidla travianu   pravidla travianu Icon_minitimeSt február 13 2008, 13:21

§2.1 zastupovanie
Každý hráč má právo určiť 2 zástupcov, ktorí môžu spravovať hráčov účet v dobe jeho neprítomnosti a hrať ho v prospech majiteľa účtu. Táto funkcia nesmie byť použitá (ani skúšaná) na dosiahnutie stavu online 24h denne, 7 dní v týždni.

Permanentné zastupovanie účtu na dlhšie ako 2 týždne neprítomnosti majiteľa nie je dovolené. Akákoľvek predvídaná absencia dlhšia ako 2 týždne musí byť nahlásená multihunterovi pred odjazdom majiteľa účtu.

Neexistuje možnosť vymáhania úhrad za škody spôsobené zástupcom. Každý hráč je zodpovedný za svojich zástupcov a v prípade, že ostatní hráči boli napr. urazení, majiteľ účtu, jeho zástupca alebo obidvaja môžu byť potrestaní.

Darovanie hesla účtu, ktorý má byť zastupovaný je neprípustné (podmienky §7 II.)
§2.2 zdieľanie PC s iným užívateľom
Ak sú 2 a viac hráči používajúci rovnaký počítač, všetky postihnuté účty musia byť vymenované v profile v kolonke "spoločné užívanie PC". Porušenie tohto pravidla je trestné.

Použitie rovnakej siete nie je kvalifikované ako "zdieľané užívanie PC".

Hráči používajúci rovnaký počítač, ktorí chcú používať účet toho druhého musia použiť funkciu zástupcu (čítajte §3.2 pre detaily o povolenom posielaní surovín).
§3 posielanie surovín
Každý účet musí byť hraný pre svoj vlastný prospech a nesmie slúžiť len ako podpora pre iný existujúci účet. Byť vydieraný k posielaniu surovín presahujúcich hodinovú produkciu popísanú nižšie, nie je kvalifikované ako pre účet prospešné.
§3.1 obecne
Len jednohodinová produkcia (jednohodinovou produkciou je myslený súčet všetkých produkcií surovín všetkých dedín bez odčítania nákladov na vojakov) môže byť použitá behom 24 hodín pre všetky obyčajné obchody, zahŕňajúce aj výmeny cez trh, s určitým hráčom.

Vyššie spomenuté množstvo surovín musí byť rozdelené v prípade viacerých priamych obchodov s inými hráčmi. Veľkosť postihnutých účtov nehrá rolu.

V prípade, že obranca potrebuje dodatočné obilie na uživenie cudzích vojakov, môže hráč zásobiť svoje vlastné vojsko rozumným množstvom obilia. Obilie na uživenie vojakov na 24 hodín je dostatočné množstvo.
§3.2 zastupovanie & zdieľané užívanie PCJednostranný presun surovín hráčom uvedeným ako spoloční užívatelia PC je neprípustné.
To isté platí pre zástupcov, nehľadiac na smere posielania surovín.

Suroviny môžu byť vymenené iba v pomere 1:1 (výmena surovín musí byť uskutočnená do 48 hodín) Obilie je výnimka v prípade obranných situácií. Môže byť zaslané na uživenie vlastných vojakov, ak je potreba zaslať dostatočné množstvo na ich uživenie. Tieto presuny môžu byť iba vzácne výnimky a musia prestať po 3 dňoch (vrátane prvou dodávkou ako dňom 1).

Hráč musí počkať 48 hodín po poslednom prijatom / odoslanom jednostrannom presune surovín pri spojení jeden druhého pomocou zdieľanie PC / zastupovanie.
Naviac hráč musí počkať 48 hodín na obnovenie jednostranného presunu po zrušení vyššie menovaných spojení.
§3.3 Divy Sveta
Výnimka vo vyššie uvádzaných pravidlách je pre staviteľov Divu Sveta, kto sa zúčastní "závodu na dosiahnutie 100. levelu Divu Sveta". Stavitelia ani zásobovači nie sú obmedzení limitom na posielanie surovín.
§4 priateľské útokyJe trestné vedome nechať ostatných hráčov kradnúť suroviny alebo preberať dediny, pokiaľ z toho vlastný účet nemá prospech. Byť vydieraný k priateľskému útoku pri preberaní dediny nie je považované za prospešné. Všetci účastníci útoku(ov) môžu byť potrestaní.

Suroviny, ktoré boli poslané do dediny za účelom ukradnutia iným hráčom sú považované za suroviny poslané cez trh (§2.1, §3). Toto pravidlo neplatí pre dediny toho istého hráča.

Útoky účtov, ktoré sú spojené zastupovaním alebo zdieľaním PC nie sú tolerované v prípade, že u nich nie je očividný prospech pre útočníka. Toto pravidlo platí rovnako pre účty v rovnakej aliancii.
§4.1 preberanie dedín Je neprípustné:
dobyť dedinu hráčovi, ktorému ste robili zástupcu pokiaľ neuplynú aspoň 2 týždne od zrušenia zastupovania.
dobyť dedinu hráčovi, ktorý vám robil zástupcu pokiaľ neuplynú aspoň 2 týždne od zrušenia zastupovania.
dobyť dedinu hráčom, ktorý boli zapísaný ako užívatelia rovnakého PC, neuplynú aspoň 2 týždne od zrušenia užívania rovnakého PC.
dobyť dedinu bývalému spoluhráčovi z aliancie, pokiaľ neuplynú aspoň 2 dni od jeho/jej opustenia aliancie.
dobyť dedinu svojmu spoluhráčovi, príp. hráčovi zo spojeneckej aliancie.
Toto pravidlo sa nevzťahuje na oázy.
Návrat hore Goto down
 
pravidla travianu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dragons :: Niečo o našej ali-
Prejdi na: